درباره ما

شرکت فنّاور پهپاد آسمان (فنّاپاد)، شرکتی فعال در زمینه فناوری و تکنولوژی در حوزه های پهپاد، سنجش از دور، GIS و کاربرد این تکنولوژی ها در اکتشاف معادن و مدیریت داده های شهری می باشد . این شرکت با دارا بودن تجهیزات پهپادی، نقشه برداری، دورسنجی و پردازش مدرن و پیشرفته روز دنیا در بخش تصویر برداری هوایی و زمینی به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی اعم از پردازش، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های مکانی در حوزه های معدنی، شهری و محیط زیست مشغول فعالیت است.
این مجموعه در بیش از 10 طرح معدنی و شهری بزرگ و کوچک با سازمانها و شرکت های خصوصی( از جمله سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، شرکت کوشا معدن، شرکت شیمی، شرکت چهار مس، شرکت زمین فیزیک فضا …). همکاری داشته است.
مجموعه ای از متخصصین زمین شناسی اقتصادی، نقشه بردای،GIS ، سنجش ار دور و دیگر تخصص های مرتبط ما در انجام طرحها ما یاری می کنند.

این شرکت با دارا بودن تجهیزات مدرن و پیشرفته روز دنیا به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی اعم از پردازش، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های مکانی در حوزه هایی از قبیل زمین شناسی و معدن، محیط زیست و منابع طبیعی، مدیریت و برنامه ریزی شهری، نقشه برداری، پایش مخاطرات طبیعی و انسانی قادر به ارائه خدمات به مشتریان است.

محمد علی حسین زاده

رئیس هیئت مدیره

حامد فدایی باشی

مدیر عامل

قاسم عسکری

مدیر پشتیبانی

علی اکبر تقی پور

مدیر بخش جغرافیا

مرتضی قاسمی

کارشناس GIS

فریبا عزتی

کارشناس GIS

یاسین علی پور

مدیر IT

پارسا احمدی دهرشید

مدیر روابط عمومی

عزیز حسین پور امامقلی

مدیر امور رسانه ای